خرید گیفت کارت


چگونه به ما اعتماد کنید و
نماد اعتماد الکترونیک چیست ؟
سایت بای کارت توسط مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن احراز هویت شده که این احراز
هویت از قبیل صحت آدرس و تلفن های ما تا صلاحیت ما برای فعالیت در اینترنت توسط پلیس نظارت بر اماکن مورد بررسی و تائید قرار گرفته است.
شما با کلیک کردن بر روی عکس فوق ( لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی ) از جرئیات بیشتری در سایت توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن مطلع خواهید شد .
از اینروما ما با پاسخگویی دقیق به مشتریان سعی در بالا بردن سطح اعتماد مشتریان را از اصول اصلی خود میدانیم.
در صورت سوالات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره 09123226889 - تماس بگیرید


گیفت کارت اسپاتیفای

گیفت کارت اسپاتیفای

آموزش استفاده از گیفت اسپاتیفای
گیفت کارت اسپاتیفای

گیفت اسپاتیفای یک سرویس و خدمات آنلاین پخش موسیقی می باشد که به کاربران امکان پخش به میلیون ها موزیک در انواع دستگاه ها و گوشی ها از جمله ویندوز ٬ مک ٬ iOS ٬ اندروید ٬ ویندوز فون را می دهد . با استفاده از حساب ویژه اسپاتیفای شما قادر خواهید بودموزیکهای مورد نظ خود را از میان میلیون ها آهنگ انتخاب کنید و آن را در گوشی یا موبایل و یا نوت بوک خود با بالاترین کیفیت ذخیره کنید . ما در این آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای را به شما می آموزیم . ۱ – اول وارد وبسایت اسپاتیفای به آدرس پایین می شویم : Spotify.com ۲ – سپس بعد از ورود به وبسایت بر روی عبارت Log In وارد ناحیه کاربری می شویم . ۳ – در پنجره جدید باز شده نام کاربری و پسورد خود را با دقت وارد می کنید . ۴ – بعد از ورود به قسمت کاربری اطمینان حاصل کنید که کشور اکانت شما آمریکا باشد . و سپس برای وارد کردن کد گیفت کارت بر روی عبارت و دکمه Redeem کلیک کنید . ۵ – در صفحه جدید کد گیفت کارت خریداری شده را وارد کرده و بر روی دکمه Redeem کلیک کنید . ۶ – بعد از کلیک بر روی دکمه Redeem باید یکی از اکانت های ویژه اسپاتیفای را حتما انتخاب کنید تا اکانت شما از حالت رایگان و Free به حالت ویژه تغییر حالت کند . توضیح در مورد نوع اکانت ها : اکانت های Premium امکان دانلود موزیک و پخش آن در هنگام وصل نبودن به اینترنت را دارا می باشند همچنین با این اکانت می توانید با گوشی خود نیز از امکانات اکانت ویژه استفاده کنید . اکانت های Unlimited فقط جهت گوش دادن آنلاین به موزیک های انتخابی می باشد و قابلیت دانلود آهنگ و استفاده در موبایل را ندارد . در آخر پس از شارژ حساب کاربری می توانید